No 2. līdz 4. septembrim Ventspilī, Ventspils OC rezerves laukumā, notika LFF kausa izcīņas futbolā 8:8 turnīrs U-12 vecuma grupas jeb 2004. dzimšanas gada futbolistiem. Sacensībās piedalījās Latvijas reģionu labākās komandas.

turnīra apskats un foto galerija

a apakšgrupa

Nr Komanda I II III IV V VI P V Vieta
I FS METTA   0:4 3:0 3:0 3:3 5:0 10 14-7 3.
II FK Liepāja 4:0   3:0 3:0 5:1 3:0 15 18-1 1.
III Vidzemes FC 0:3 0:3   7:0 1:2 0:1 3 8-9 5.
IV Rīgas Futbola skola 0:3 0:3 0:7   0:8 2:5 0 2-26 6.
V FK Tukums-2000/TSS 3:3 1:5 2:1 8:0   4:1 10 18-10 2.
VI Rēzeknes FA 0:5 0:3 1:0 5:2 1:4   6 7-14 4.

b apakšgrupa

Nr Komanda I II III IV V VI P V Vieta
I BFC Daugavpils   1:1 0:0 0:0 1:0 10:1 9 12-2 2.
II SK Super Nova 1:1   2:1 0:2 0:0 21:0 8 24-4 3.
III AFA Olaine 0:0 1:2   1:1 1:1 8:0 6 11-4 4.
IV FK Ventspils 0:0 2:0 1:1   5:1 8:2 11 16-4 1.
V FS METTA-2004 0:1 0:0 1:1 1:5   4:2 5 6-9 5.
VI FB Gulbene-2005/BJSS 1:10 0:21 0:8 2:8 2:4   0 5-51 6.

turnīrs par 1.-4. vietu

Nr Komanda I II III IV P V Vieta
I FK LIEPĀJA   5:1 2:0 0:0 7 7-1 1.
II FK TUKUMS-2000/TSS 1:5   3:0 2:0 6 6-5 2.
III FK VENTSPILS 0:2 0:3   0:0 1 0-5 4.
IV BFC DAUGAVPILS 0:0 0:2 0:0   2 0-2 3.

turnīrs par 5.-8. vietu

Nr Komanda I II III IV P V Vieta
I FS METTA RĪGA   5:0 0:0 2:0 7 7-0 5.
II RĒZEKNES FA 0:5   1:3 2:1 3 3-9 7.
III SK SUPER NOVA 0:0 3:1   2:1 7 5-2 6.
IV AFA OLAINE 0:2 1:2 1:2   0 2-6 8.

turnīrs par 9.-12. vietu

Nr Komanda I II III IV Punkti Vārti Vieta
I VIDZEMES FC   7:0 2:2 7:2 7 16-4 9.
II RĪGAS FUTBOLA SKOLA 0:7   0:2 6:1 3 6-10 11.
III FS METTA-2004 2:2 2:0   4:2 7 8-4 10.
IV FB GULBENE-2005 2:7 1:6 2:4   0 5-17 12.

spēļu kalendārs un rezultāti

1.LAUKUMS REZ LAIKS 2.LAUKUMS REZ
PIEKTDIENA, 2. SEPTEMBRIS
Vidzemes FC - FK Tukums-2000/TSS 1-2 14:00 FK Ventspils - AFA Olaine 1-1
FS METTA - Rīgas Futbola skola 3-0 14:50 SK Super Nova - FS METTA-2004 0-0
FK Liepāja - Rēzeknes FA 3-0 15:40 BFC Daugavpils - FB Gulbene-2005/BJSS 10:1

16:30 - TURNĪRA ATKLĀŠANA

Rīgas Futbola skola - Vidzemes FC 0-7 16:50 FK Ventspils - SK Super Nova 2-0
FK Tukums-2000/TSS - FK Liepāja 1-5 17:40 AFA Olaine - FB Gulbene-2005/BJSS 8-0
Rēzeknes FA - FS METTA 0-5 18:30 FS METTA-2004 - BFC Daugavpils 0-1
SESTDIENA, 3. SEPTEMBRIS
Rīgas Futbola skola - FK Liepāja 0-3 10:00 FK Ventspils - BFC Daugavpils 0-0
Vidzemes FC - FS METTA 0-3 10:50 SK Super Nova - AFA Olaine 2-1
Rēzeknes FA - FK Tukums-2000/TSS 1-4 11:40 FB Gulbene-2005/BJSS - FS METTA-2004 2-4
FS METTA - FK Liepāja 0-4 14:30 BFC Daugavpils - SK Super Nova 1-1
Rēzeknes FA - Vidzemes FC 1-0 15:20 FK Ventspils - FB Gulbene-2005/BJSS 8-2
FK Tukums-2000/TSS - Rīgas Futbola skola 8-0 16:10 AFA Olaine - FS METTA-2004 1-1
FK Liepāja - Vidzemes FC 3-0 17:00 FB Gulbene-2005/BJSS - SK Super Nova 0:21
Rīgas Futbola skola - Rēzeknes FA 2-5 17:50 AFA Olaine - BFC Daugavpils 0-0
FK Tukums-2000/TSS - FS METTA 3-3 18:40 FS METTA-2004 - FK Ventspils 1-5
SVĒTDIENA, 4. SEPTEMBRIS
VIDZEMES FC - FB GULBENE-2005 7-2 10:00 FS METTA-2004 - RĪGAS FS 2-0
FS METTA RĪGA - AFA OLAINE 2-0 10:50 SK SUPER NOVA - RĒZEKNES FA 3-1
FK LIEPĀJA - BFC DAUGAVPILS 0-0 11:40 FK TUKUMS-2000 - FK VENTSPILS 3-0
VIDZEMES FC - FS METTA-2004 2-2 12:30 RĪGAS FS  - FB GULBENE-2005 6-1
FS METTA RĪGA - SK SUPER NOVA 0-0 14:00 RĒZEKNES FA - AFA OLAINE 2-1
FK LIEPĀJA - FK VENTSPILS 2-0 14:50 FK TUKUMS-2000 - BFC DAUGAVPILS 2-0
16:00 - APBALVOŠANA