Latvijas Jaunatnes čempionāta 2015. gada sezonas U-14 vecuma grupas B grupas finālsacensības norisinājās no 9. līdz 11. oktobrim LFF mācību un treniņu centrā "Staicele". Sacensībās piedalījās sezonas vadošās klubu attiecīgā vecuma komandas.

Finālturnīra apskats

turnīra tabula

N.p.k. Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. Punkti Vārti Vieta
1. JFC SKONTO RĪGA 2-0 5-0 2-2 1-0 9-0 13 19-2 1.
2. FK LIEPĀJA/LSSS 0-2 0-1 1-0 1-1 1-2 4 3-6 4.
3. FK DINAMO RĪGA 0-5 1-0 0-1 1-0 7-1 9 9-7 3.
4. FK TUKUMS-2000/TSS 2-2 0-1 1-0 2-0 5-0 10 10-3 2.
5. JDFS ALBERTS RĪGA 0-1 1-1 0-1 0-2 1-0 4 2-5 5.
6. SK KENGAROOS 0-9 2-1 1-7 0-5 0-1 3 3-22 6.

Spēļu kalendārs

09. OKTOBRIS
13:00 JFC SKONTO RĪGA - SK KENGAROOS SALASPILS 9:0 vārtus guva Emīls Bernhards-4 vārti, Deniss Dorofejevs-2 vārti, Romans Repins-2 vārti, Daniels Kizlovs, 
14:00 FK TUKUMS-2000/TSS - JDFS ALBERTS RĪGA 2:0 vārtus guva Raivis Bērziņš-2 vārti
15:00 FK DINAMO RĪGA - FK LIEPĀJA/LSSS 1:0 vārtus guva Artjoms Troickis
16:30 JDFS ALBERTS RĪGA - JFC SKONTO RĪGA 0:1 vārtus guva Daniels Livšics
17:30 SK KENGAROOS SALASPILS - FK DINAMO RĪGA 1:7 vārtus guva Danila Čudins (Kengaroos), Aleksandrs Butovskis-3 vārti, Martins Šušerins, Jēkabs Kalniņš, Danila Novikovs, Artjoms Troiskis
18:30 FK LIEPĀJA/LSSS - FK TUKUMS-2000/TSS 1:0 vārtus guva Niks Budičs
10. OKTOBRIS
10:00 JFC SKONTO RĪGA - FK DINAMO RĪGA 5:0 vārtus guva Deniss Dorofejevs-3 vārti, Romans Marjušins, Daniels Livšics
11:00 JDFS ALBERTS RĪGA - FK LIEPĀJA/LSSS 1:1 vārtus guva Edgars Razumovskis (Alberts), Edgars Kovaļskis (Liepāja)
12:00 FK TUKUMS-2000/TSS - SK KENGAROOS SALASPILS 5:0 vārtus guva Emīls Tīrums-2 vārti, Rūdolfs Reingolds,Artūrs Priede, Edgars Kļavlapa, 
15:00 FK DINAMO RĪGA - JDFS ALBERTS RĪGA 1:0 vārtus guva Artjoms Troickis
16:00 FK TUKUMS-2000/TSS - JFC SKONTO RĪGA 2:2 vārtus guva Rūdolfs Renigolcs (Tukums), Reinis Bečers (Tukums), Romans Marjušins (Skonto), Romans Repins (Skonto)
17:00 SK KENGAROOS SALASPILS - FK LIEPĀJA/LSSS 2:1 vārtu guva Dmitrijs Mališevs-2 vārti (Kengaroos), Mārtiņš Šeidlers (Liepāja)
11. OKTOBRIS
10:00 FK DINAMO RĪGA - FK TUKUMS-2000/TSS 0:1 vārtus guva Reinis Bečers
11:00 JDFS ALBERTS RĪGA - SK KENGAROOS SALASPILS 1:0 vārtus guva Dāvis Andris Miezītis
12:00 JFC SKONTO RĪGA - FK LIEPĀJA/LSSS 2:0 vārtus guva Romans Marjušins, Emīls Bernhards
13:30 APBALVOŠANA