Galvenā trenera Aeksandra Basova vadītā Latvijas jauniešu futbola izlase (1999. gadā dzimušie futbolisti) svētdien, 15. janvārī Sanktpēterburgā notikušā Valentīna Granatkina piemiņai veltītā turnīra ceturtdaļfinālā pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā ar rezultātu 7:8 piekāpās Grieķijas vienaudžiem. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 0:0.

GRIEĶIJA - LATVIJA: spēles pilnais video ieraksts (granatkin.com)

GRIEĶIJA - LATVIJA: spēles protokols (granatkin.com)

Nākamā spēle mūsu komandai paredzēta 18. janvārī, kad cīņā par 5. - 8. vietu kopvērtējumā tiksimies ar cita ceturtdaļfināla Kazahstāna - Slovēnija pāra zaudētājiem.

Attēlā - Latvijas izlases spēlētāju emocijas pēc zaudējuma 11 metru soda sitienu sērijā (foto - granatkin.com)