17.janvāris. 2018. 16:00

Atbilstoši apstiprinātajam kalendārajam pasākumu plānam, Latvijas WU-17 meiteņu futbola izlase galvenā trenera Romāna Kvačova (attēlā) vadībā šajā nedēļas nogalē satiksies uz divu dienu selekcijas nometni, kuras ietvaros paredzēti divi treniņi. Sestdien, 20. janvārī, pirmais treniņš paredzēts plkst. 14:00 Skonto hallē, savukārt svētdien, 21. janvārī, komanda aizvadīs treniņu Elektrum Olimpiskā centra hallē, Rīgā.

Kopumā uz selekcijas treniņiem uzaicinātas teju 80 pašmāju jaunās futbolisties.

Kandidātu saraksts treniņnometnei

  • Treniņam 20. janvārī
Vārds Uzvārds Dz. gads Klubs
Marija Puhtajeviča 2002 FK Ventspils
Amanda Leimane 2002 FK Ventspils
Kitija Petersone 2002 FK Ventspils
Anastasija Koncedalova 2002 FK Ventspils
Evelīna Gobzeme 2002 FK Ventspils
Ieva Rožkalne 2002 FK Ventspils
Angelina Varvašenko 2003 FK Ventspils
Veronika Rakčejeva 2003 FK Ventspils
Kira Šarija 2002 FK Liepāja
Signija Šenberga 2003 FK Liepāja
Taisija Smirnova 2003 FK Liepāja
Evelīna Freidenfelde 2004 FK Liepāja
Pelageja Andrijanova 2004 FK Liepāja
Amanda Medvedeva 2002 Rīgas Futbola skola
Ērika Gricijenko 2002 Rīgas Futbola skola
Diāna Suvitra 2002 Rīgas Futbola skola
Arta Luīza Lubiņa 2004 Rīgas Futbola skola
Anna Jeržaņina (vārtsargs) 2004 Rīgas Futbola skola
Katrīna Daņilova 2004 FS METTA / OSC
Tīna Zankovska 2004 FS METTA / OSC
Beate Viļuma 2002 SK Ugāle
Ieva Priekule 2002 SK Ugāle
Zane Berziņa 2002 SK Ugāle
Alice Blase 2002 SK Ugāle
Sindija Runge 2002 SK Ugāle
Ketlina Runge 2003 SK Ugāle
Agnese Mandrika (vārtsargs) 2002 AFA Olaine
Marija Starikova 2002 AFA Olaine
Lana Osiņina 2002 AFA Olaine
Anžela Ļebedeva 2003 AFA Olaine
Liāna Maļčikova 2003 AFA Olaine
Tatjana Kostigova 2003 AFA Olaine
Linda Sazanova 2003 AFA Olaine
Diāna Mūrniece (vārtsargs) 2003 AFA Olaine
Aļina Mihailova 2003 AFA Olaine
Gunta Lozda 2002 Rēzeknes BJSS
Diāna Smirnova 2003 Rēzeknes BJSS
Jekaterina Ovsjankina 2004 Rēzeknes BJSS
Madara Beitiņa 2002 FK Iecava
  • Treniņam 21. janvārī
Vārds Uzvārds Dz. gads Klubs
Fanija Mežecka 2002 FS METTA / OSC
Līva Polka 2003 FS METTA / OSC
Elīza Elizabete Rungule 2003 FS METTA / OSC
Laura Siņutkina (vārtsargs) 2003 FS METTA / OSC
Nelle Treimane 2003 FS METTA / OSC
Evelīna Liepiņa 2003 FS METTA / OSC
Patrīcija Enia Sidere 2003 FS METTA / OSC
Tīna Ritenberga-Balode 2003 SK Imanta
Agnese Ēlerte 2003 SK Imanta
Abita Tauriņa 2002 FK Iecava
Simona Stūrmane 2002 FK Ievaca
Paula Visocka 2002 FK Iecava
Adrija Ziemele 2002 FK Iecava
Līga Kiršbauma (vārtsargs) 2003 FK Iecava
Paula Sārta 2003 FK Iecava
Emīlija Druviņa 2003 FK Iecava
Katrīna Casno 2004 FK Iecava
Selga Penelope Vitmore 2002 Riga United FC
Helēna Briede 2002 Riga United FC
Annika Elizabete Upīte 2003 JFA Jelgava
Liāna Rožaščonoka 2002 BFC Daugavpils
Arina Bizņa 2002 BFC Daugavpils
Liene Reute 2002 BFC Daugavpils
Paula Davidčuka (vārtsargs) 2002 BFC Daugavpils
Alise Borisova 2003 BFC Daugavpils
Alīna Večāle 2002 Rīgas Futbola skola
Ksenija Nagle 2003 Rīgas Futbola skola
Sofija Gergeležiu 2003 Rīgas Futbola skola
Jūlija Krjučkova 2003 Rīgas Futbola skola
Vasilisa Sadikova 2003 Rīgas Futbola skola
Anastasija Nikoļska 2002 FK Jūrnieks
Anna Absaļamova 2002 FK Jūrnieks
Marija Bobrova 2002 FK Jūrnieks
Arta Bataraga 2003 Preiļu BJSS
Deina Pavāre 2003 Talsu NSS
Lelde Stūre 2002 Valkas BJSS
Rebeka Sniedzīte 2003 FK Veina
Paula Sārta 2003 FK Veina

Galvenais treneris – Romāns Kvačovs


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti