5.februāris. 2016. 13:00

Par Latvijas WU-19 meiteņu futbola izlases jauno galveno treneri apstiprināts Viktors Vicehovskis, kurš šajā amatā no 1. februāra nomainījis komandas iepriekšējo treneri Oļegu Blagonadeždinu, ar kuru pēc abpusējās vienošanās nolemts sadarbību neturpināt.

VIKTORA VICEHOVSKA, U-19 MEITEŅU FUTBOLA IZLASES GALVENĀ TRENERA BIOGRĀFIJA

Latvijas Futbola federācija (LFF) izsaka pateicību O. Blagonadeždinam par paveikto darbu ar šī vecuma futbolistēm, kā arī novēl veiksmi turpmākajā trenera karjerā!

“Kā treneris, es vēlos augt un progresēt. Piekritu kļūt par Latvijas WU-19 izlases galveno treneri, jo jūtu, ka tieši futbola ziņā meitenēm es varu dot daudz. Man jau ir pieredze trenera darbā, tomēr vēlējos atkal izbaudīt darbu starptautiskā līmenī. Darbs ar Latvijas izlasi sniedz iespēju gatavot un vadīt komandu spēles ar spēcīgiem pretiniekiem un dažādām futbola skolām augstā līmenī. Tāpēc man šī ir lieliska iespēja mācīties un progresēt!” pēc apstiprināšanas jaunajā amatā izteicās Viktors Vicehovskis.

“Saprotu, ka pašlaik meiteņu futbolā nav liela spēlētāju izvēle. Tomēr ir vērojamas būtiskas aktivitātes, kur LFF strādā pie sieviešu un meiteņu futbolā iesaistīto spēlētāju skaita palielināšanas. Attiecīgi mana kā šī vecuma izlases galvenā trenera galvenais mērķis būs sagatavot futbolistes Latvijas nacionālajai izlasei. Futbolistēm jau šajā vecumā jāzina valstsvienības pamatuzstādījumi un prasības. Uzdevums būs gatavot spēlētājas, lai, nokļūstot Latvijas nacionālajā izlasē, viņas nepazūd un ir gatavas šim līmenim,” sava darba galveno mērķi norāda jaunapstiprinātais Latvijas WU-19 galvenais treneris.

KALENDĀRAJĀ PLĀNĀ LATVIJAS WU-19 IZLASEI ŠOGAD PLĀNOTIE PASĀKUMI:

  • Treniņnometne un pārbaudes spēles (13. – 14. februāris);
  • Treniņnometne (26. – 27. marts);
  • Treniņnometne (22. – 24. aprīlis);
  • Baltijas Kausa izcīņa (27. jūnijs – 1. jūlijs Lietuvā);
  • Draudzības spēle (26. jūlijs Staicelē);
  • UEFA Eiropas WU-19 čempionāta kvalifikācijas turnīrs (15. – 20. septembris, pretinieki – Spānija, Ukraina, Azerbaidžāna (mājinieki))

Latvijas Futbola federācija novēl Viktoram Vicehovskim veiksmi un panākumus darbā ar Latvijas WU-19 meiteņu futbola izlasi!


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti