11.septembris. 2014. 11:25

Latvijas U-19 meiteņu izlase devusies uz Serbiju, kur no 13.-18. septembrim notiks 2014./2015. gada UEFA Eiropas U-19 čempionāta meitenēm kvalifikācijas apakšgrupas spēles. Spēles notiks Stara Pazova un Jakovo pilsētu stadionos. 

Galvenais treneris Oļegs Blagonadeždins uz turnīru izsaucis 18 futbolistes no Latvijas klubiem. Latvijas izlase tika ielozēta 5. grupā kopā ar Nīderlandes, Serbijas un Fēru salu izlasēm.

Spēļu kalendārs

  • Sestdiena, 13. septembris
    plkst. 16:30 SERBIJA U19 - LATVIJA U19
     
  • Pirmdiena, 15. septembris
    plkst. 16:30 NĪDERLANDE U19 - LATVIJA U19
     
  • Ceturtdiena, 18. septembris
    plkst. 16:30 LATVIJA U19 – FĒRU SALAS U19

Latvijas izlases kandidātu saraksts 

VĀRDS UZVĀRDS DZIMŠANAS DATI AMPLUĀ KLUBS
1 Anastasija Čumika 07.12.1996 Vārtsargs FK Olaine/Cerība 46.vsk.
2 Marija Ibragimova 17.09.1996 Vārtsargs Rīgas FS
3 Angelina Jegorova 05.05.1996 Aizsargs Liepājas SSS
4 Laura Strautiņa 15.12.1996 Aizsargs FK Olaine/Cerība 46.vsk.
5 Jana Zakablučnaja 22.08.1997 Aizsargs FK Olaine/Cerība 46.vsk.
6 Nadežda Ciplakova 10.05.1996 Aizsargs Rīgas FS
7 Alina Aleinikova 21.05.1996 Aizsargs FK Olaine/Cerība 46.vsk.
8 Jūlija Tjumina 11.05.1996 Aizsargs Liepājas SSS
9 Džuljeta Tamsone 22.07.1997 Aizsargs Liepājas SSS
10 Olga Timofejeva 22.11.1997 Pussargs VRS/OPTIMISTS-R, Rēzeknes novads
11 Viktorija Miglāne 12.09.1996 Pussargs FK Inter, Rīga
12 Anastasija Romanova 04.02.1997 Pussargs FK Olaine/Cerība 46.vsk.
13 Alīna Šilova 28.04.1996 Pussargs Liepājas SSS
14 Sindija Strankale 17.09.1997 Pussargs Rēzeknes BJSS
15 Ligita Tumāne 01.05.1996 Pussargs Preiļu BJSS
16 Alise Rukse 10.12.1997 Uzbrucējs -
17 Renāte Fedotova 12.12.1996 Uzbrucējs Rīgas FS
18 Alīna Petrova 24.03.1997 Pussargs VRS/OPTIMISTS-R, Rēzeknes novads

Oficiālās personas
Oļegs Blagonadeždins - Galvenais treneris
Vladimirs Draguns - Treneris
Natālija Gromova - Treneris
Jevgēņijs Belovs - Vārtsargu treneris
Igors Lukjanovs - Ārsts
Anna Antoščenko - Fizioterapeits 

Saistītie raksti