20.oktobris. 2016. 10:15

Latvijas meiteņu futbola izlases (2002. gadā dzimušo un jaunāku spēlētāju) kandidātes oktobra beigās satiksies vienkopus uz divu dienu treniņnometni Rīgā. Šis būs viens no Latvijas WU-17 izlases selekcijas etapiem uz nākamo sezonu, kura laikā plānots aplūkot valstsvienības tuvākās rezerves.

Kā LFF.lv atzīmēja Latvijas WU-17 izlases galvenais treneris Romāns Kvačovs, tad šajā nometnē kandidātu sarakstā iekļautas pārsvarā 2002. gadā dzimušās un tikai viena meitene ir 2003. gadā dzimusī vārtsardze Līga Kiršbauma.

Sarakstā ir iekļautas un uz nometni ir uzaicinātas arī divas futbolistes, kas ikdienā šobrīd dzīvo un trenējas Vācijā - Elīna Fedotova un Emīlija Ontužane. Kā pastāstīja Romāns Kvačovs, tad Elīna jau ir zināma spēlētāja, kas agrāk trenējās Rīgas Futbola skolā un aptuveni gadu atpakaļ ar vecākiem pārcēlās uz Vāciju.

Tikmēr trenerim pašlaik mazāk pazīstama ir Emīlija Ontužane, kas vairākus gadus atpakaļ kopā ar vecākiem un savu brāli (kurš savulaik trenējās JFC Skonto sistēmā) arī pārcēlās uz Vāciju. Šogad, pateicoties rekomendācijai, no LFF puses viņa tika uzrunāta un piekrita atbraukt uz Latviju un piedalīties izlases treniņnometnē, tādējādi mūsu komandas treneriem šī būs pirmā kopīgā iepazīšanās ar Emīliju.

Pēc šī gada UEFA Eiropas WU-17 čempionāta kvalifikācijas turnīra mūsu darbs neapstājas. Pašreizējās komandas līderes dodas pakāpi augstāk, proti, uz Latvijas WU-19 un nacionālo izlasi, tādējādi mums, treneriem, jau šodien nepieciešams sākt selekcijas procesu no jauna. Tāpēc jau oktobrī tiek plānota pirmā selekcijas nometne, kuras laikā mēs plānojam pārbaudīt 22 futbolistes,” piebilst Romāns Kvačovs.

Komanda vienkopus satiksies ceturtdien, 27. oktobrī plkst 10:00 “Elektrum” Olimpiskā sporta centra telpās, kur plkst 11:30 futbola hallē sāksies arī koptreniņš. Otrais treniņš paredzēts vakarā plkst 19:00 S/N “Arkādija” mākslīgā laukuma stadionā, Rīgā. Piektdien, 28. oktobrī treniņš “Elektrum” Olimpiskā sporta centra hallē sāksies plkst 11:30.

Šīs treniņnometnes laikā Rīgā notiks arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) un FIFA kopīgi rīkotie sieviešu futbola treneru izglītības kursi un praktiskie treniņi ar Latvijas meiteņu futbola izlases līdzdalību, par kuriem plašāka informācija LFF.lv sekos drīzumā.

LATVIJAS MEITEŅU FUTBOLA IZLASES KANDIDĀTES

VĀRDS UZVĀRDS DZ. GADS POZĪCIJA KLUBS
DIĀNA SUVITRA 2002 Uzbrucējs Rīgas Futbola skola
ĒRIKA GRICIJENKO 2002 Aizsargs Rīgas Futbola skola
AMANDA MEDVEDEVA 2002 Aizsargs Rīgas Futbola skola
ANNA RADČENKO 2002 Aizsargs Rīgas Futbola skola
ANASTASIJA KIVLIŅA 2002 Pussargs Rīgas Futbola skola
JEKATERINA ŠČUKA 2002 Uzbrucējs Rīgas Futbola skola
ALĪNA VEĢELE 2002 Aizsargs Rīgas Futbola skola
NIKOLA TIHOMIROVA 2002 Pussargs Rīgas Futbola skola
JELIZAVETA AMBROSOVA 2002 Uzbrucējs Rīgas Futbola skola
SELGA PENEPOLE VITMORE 2002 Pussargs FS METTA / OSC
HELĒNA BRIEDE 2002 Aizsargs FS METTA / OSC
FANIJA MEŽECKA 2002 Aizsargs FS METTA / OSC
SAMANTA ROZENBERGA 2002 Vārtsargs FS METTA / OSC
GUNTA LOZDA 2002 Aizsargs Rēzeknes BJSS
ADRIĀNA AZBIDĀNE 2002 Aizsargs Rēzeknes BJSS
LANA OSIŅINA 2002 Uzbrucējs AFA Olaine
MADARA BEITIŅA 2002 Pussargs FK Iecava
ABITA TAURIŅA 2002 Uzbrucējs FK Iecava
LĪGA KIRŠBAUMA 2003 Vārtsargs FK Iecava
BEATRISE PLUKASA 2002 Aizsargs FK Iecava
ELĪNA FEDOTOVA 2002 Pussargs Vācija
EMĪLIJA ONTUŽANE 2002 Pussargs Tsv Pfersee, Vācija

OFICIĀLĀS PERSONAS

ROMĀNS KVAČOVS – Latvijas WU-17 izlases galvenais treneris
ANNA PROPOŠINA – treneris
JEVGĒŅIJS BELOVS - vārtsargu treneris
ANNA ANTOŠČENKO – fizioterapeits
DIDZIS MATĪSS - delegācijas vadītājs


Latvijas Futbola federācija

Saistītie raksti